Районна избирателна комисия Хасково
РЕШЕНИЕ
№ 38
Хасково, 26.02.2021
ОТНОСНО: Назначаване на съставите на секционните избирателни комисии /СИК/ за изборите за народни представители на 04.04.2021 г. в община Любимец
В РИК-29 – Хасково е постъпило писмено предложение от Кмета на община Любимец с вх. № 52/ 26.02.2021 г., за съставите на СИК, което съдържа имената на предложените лица, ЕГН, длъжността в комисията, партия или коалиция, която ги предлага и телефон завръзка.
Към същото са приложени и списък на резервните членове със същото съдържание, предложенията на партиите и коалициите, копие от удостоверение за актуално правно състояние на партиите или решение за създаването на коалициите, пълномощните на лицата, участвали в проговорите, копие от съобщението за провеждане на консултациите и начина на оповестяването му.
РИК29- Хасково установи, че към писменото предложение са представени всички документи относно назначаването на СИК на територията на община Любимец, както и че са изпълнени изискванията на ИК и Решение №2062-НС от 16.02.2021 г. на ЦИК, поради което и на основание чл.72, ал.1, т.4 от ИК:
РЕШИ:
Назначава съставите на секционните избирателни комисии /СИК/ за изборите за народни представители на 04.04.2021 г. в община Любимец, както следва:
Населено място |
Брой членове |
Длъжност |
Собствено, бащино и фамилно име |
ЕГН |
Телефон |
Политическа Партия |
Любимец |
9 |
Председател |
Виолета Кирилова Алекова |
|
|
ДПС |
Любимец |
|
Зам. председател |
Маргарита Милчева Щерева |
|
|
ГЕРБ-СДС |
Любимец |
|
Секретар |
Милю Колев Иванов |
|
|
БСП |
Любимец |
|
Член |
Гинка Георгиева Рогачева |
|
|
ГЕРБ-СДС |
Любимец |
|
Член |
Христина Петрова Пройкова |
|
|
ГЕРБ-СДС |
Любимец |
|
Член |
Нина Стоянова Крайчева |
|
|
ГЕРБ-СДС |
Любимец |
|
Член |
Радка Богданова Тянева |
|
|
ОП |
Любимец |
|
Член |
Росица Диханова Русинова |
|
|
БСП |
Любимец |
|
Член |
Величка Атанасова Шекирова |
|
|
Воля |
Любимец |
9 |
Председател |
Христина Стоянова Димитрова |
|
|
БСП |
Любимец |
|
Зам. председател |
Елена Георгиева Терзиева |
|
|
ГЕРБ-СДС |
Любимец |
|
Секретар |
Евелина Георгиева Велинова |
|
|
ОП |
Любимец |
|
Член |
Надежда Пейчева Пеева |
|
|
ГЕРБ-СДС |
Любимец |
|
Член |
Недялка Тенева Павлова |
|
|
ГЕРБ-СДС |
Любимец |
|
Член |
Тодорка Сребрева Трифонова |
|
|
ГЕРБ-СДС |
Любимец |
|
Член |
Петя Иванова Иванова |
|
|
ДПС |
Любимец |
|
Член |
Радка Христова Бамбалова |
|
|
БСП |
Любимец |
|
Член |
Жана Димитрова Камберова |
|
|
Воля |
Любимец |
9 |
Председател |
Мариана Дойчева Голева |
|
|
БСП |
Любимец |
|
Зам. председател |
Дафинка Никова Колева |
|
|
ДПС |
Любимец |
|
Секретар |
Любка Петрова Петкова |
|
|
ГЕРБ-СДС |
Любимец |
|
Член |
Недка Щилянова Анастасова |
|
|
ГЕРБ-СДС |
Любимец |
|
Член |
Елена Николова Панайотова |
|
|
ГЕРБ-СДС |
Любимец |
|
Член |
Петя Дамянова Абаджиева - Никова |
|
|
ГЕРБ-СДС |
Любимец |
|
Член |
Димитър Георгиев Червенков |
|
|
ОП |
Любимец |
|
Член |
Марийка Кирева Филипова |
|
|
БСП |
Любимец |
|
Член |
Величка Кръстева Ангелова |
|
|
Воля |
Любимец |
9 |
Председател |
Диана Славчева Янакиева |
|
|
ОП |
Любимец |
|
Зам. председател |
Жечка Иванова Тодорова |
|
|
ГЕРБ-СДС |
Любимец |
|
Секретар |
Недялка Христова Василева |
|
|
БСП |
Любимец |
|
Член |
Теодора Атанасова Даскалова |
|
|
ГЕРБ-СДС |
Любимец |
|
Член |
Атанас Петков Атанасов |
|
|
ГЕРБ-СДС |
Любимец |
|
Член |
Милена Христова Бозалиева |
|
|
ДПС |
Любимец |
|
Член |
Петър Димитров Спиров |
|
|
БСП |
Любимец |
|
Член |
Гинка Христова Добрева |
|
|
Воля |
Любимец |
|
Член |
Светла Павлова Лилянова |
|
|
Воля |
Любимец |
9 |
Председател |
Таня Георгиева Станкова |
|
|
ГЕРБ-СДС |
Любимец |
|
Зам. председател |
Анна Павлова Веселинова |
|
|
ДПС |
Любимец |
|
Секретар |
Пенка Георгиева Иванова |
|
|
БСП |
Любимец |
|
Член |
Таня Георгиева Видева |
|
|
ГЕРБ-СДС |
Любимец |
|
Член |
Гергана Богданова Атанасова |
|
|
ГЕРБ-СДС |
Любимец |
|
Член |
Христина Петрова Христова |
|
|
ГЕРБ-СДС |
Любимец |
|
Член |
Ангел Атанасов Ангелов |
|
|
ОП |
Любимец |
|
Член |
Минка Колева Страшникова |
|
|
БСП |
Любимец |
|
Член |
Галина Петрова Гачева |
|
|
Воля |
Любимец |
9 |
Председател |
Недялка Нецова Белчева |
|
|
ГЕРБ-СДС |
Любимец |
|
Зам. председател |
Костадина Иванова Тенева |
|
|
БСП |
Любимец |
|
Секретар |
Мая Делчева Иванова |
|
|
ОП |
Любимец |
|
Член |
Димитрина Александрова Димитрова |
|
|
ГЕРБ-СДС |
Любимец |
|
Член |
Татяна Иванова Димитрова |
|
|
ГЕРБ-СДС |
Любимец |
|
Член |
Нина Тенчева Гачева |
|
|
ГЕРБ-СДС |
Любимец |
|
Член |
Златка Иванова Радойнова |
|
|
ДПС |
Любимец |
|
Член |
Мария Георгиева Янчева |
|
|
БСП |
Любимец |
|
Член |
Зорница Петкова Димитрова |
|
|
Воля |
Любимец |
9 |
Председател |
Екатерина Атанасова Димитрова |
|
|
БСП |
Любимец |
|
Зам. председател |
Ружа Борисова Петрова |
|
|
ОП |
Любимец |
|
Секретар |
Недялка Манолова Атанасова |
|
|
ГЕРБ-СДС |
Любимец |
|
Член |
Весела Георгиева Русева |
|
|
ГЕРБ-СДС |
Любимец |
|
Член |
Димитрина Георгиева Харишева |
|
|
ГЕРБ-СДС |
Любимец |
|
Член |
Христиана Димитрова Иванова |
|
|
ГЕРБ-СДС |
Любимец |
|
Член |
Гергана Христова Инджова |
|
|
ДПС |
Любимец |
|
Член |
Георги Стефанов Вапцаров |
|
|
БСП |
Любимец |
|
Член |
Васка Георгиева Бозалиева |
|
|
Воля |
Любимец |
7 |
Председател |
Ваня Атанасова Чуколова |
|
|
ГЕРБ-СДС |
Любимец |
|
Зам. председател |
Траян Николов Тодоров |
|
|
ДПС |
Любимец |
|
Секретар |
Лозко Павлов Василев |
|
|
БСП |
Любимец |
|
Член |
Анна Атанасова Апостолова |
|
|
ГЕРБ-СДС |
Любимец |
|
Член |
Илияна Христова Казакова |
|
|
ОП |
Любимец |
|
Член |
Киряк Димитров Киряков |
|
|
БСП |
Любимец |
|
Член |
Елена Атанасова Елисеева |
|
|
Воля |
Любимец |
7 |
Председател |
Женя Вангелова Милкова |
|
|
БСП |
Любимец |
|
Зам. председател |
Яница Иванова Шопова |
|
|
Воля |
Любимец |
|
Секретар |
Таня Димитрова Тошева |
|
|
ГЕРБ-СДС |
Любимец |
|
Член |
Танка Георгиева Писарева |
|
|
ГЕРБ-СДС |
Любимец |
|
Член |
Ивелина Дилянова Стойкова |
|
|
ОП |
Любимец |
|
Член |
Митра Иванова Овчарова |
|
|
ДПС |
Любимец |
|
Член |
Къна Димитрова Сарафова |
|
|
БСП |
Любимец |
9 |
Председател |
Таня Трендафилова Желязкова |
|
|
ГЕРБ-СДС |
Любимец |
|
Зам. председател |
Марияна Петрова Ангелова |
|
|
ОП |
Любимец |
|
Секретар |
Тодор Димитров Тодоров |
|
|
БСП |
Любимец |
|
Член |
Ружа Димитрова Милева |
|
|
ГЕРБ-СДС |
Любимец |
|
Член |
Радко Иванов Илиев |
|
|
ГЕРБ-СДС |
Любимец |
|
Член |
Гергана Господинова Червенкова |
|
|
ГЕРБ-СДС |
Любимец |
|
Член |
Дияна Тодорова Димитрова |
|
|
ДПС |
Любимец |
|
Член |
Василка Михайлова Лалева |
|
|
БСП |
Любимец |
|
Член |
Мара Сребрева Балашева |
|
|
Воля |
Любимец |
7 |
Председател |
Марияна Иванова Арабаджиева |
|
|
ГЕРБ-СДС |
Любимец |
|
Зам. председател |
Райна Ангелова Николова |
|
|
Воля |
Любимец |
|
Секретар |
Михаил Димитров Димитров |
|
|
БСП |
Любимец |
|
Член |
Антоанета Стефанова Тинешева |
|
|
ГЕРБ-СДС |
Любимец |
|
Член |
София Варсамова Филипова |
|
|
ОП |
Любимец |
|
Член |
Катя Атанасова Морякова |
|
|
ДПС |
Любимец |
|
Член |
Димитър Вълчев Димитров |
|
|
БСП |
с. Лозен |
7 |
Председател |
Петър Димчев Иванов |
|
|
ГЕРБ-СДС |
с. Лозен |
|
Зам. председател |
Фердинанд Иванов Фердинандов |
|
|
Воля |
с. Лозен |
|
Секретар |
Васил Колев Димитров |
|
|
БСП |
с. Лозен |
|
Член |
Емилия Веселинова Дамянова |
|
|
ГЕРБ-СДС |
с. Лозен |
|
Член |
Ангел Колев Георгиев |
|
|
ОП |
с. Лозен |
|
Член |
Добринка Илиева Ангелова |
|
|
ДПС |
с. Лозен |
|
Член |
Величка Ангелова Христова |
|
|
БСП |
с. Белица |
7 |
Председател |
Кръстю Звезданов Тодев |
|
|
БСП |
с. Белица |
|
Зам. председател |
Петя Петрова Карамфилова |
|
|
ДПС |
с. Белица |
|
Секретар |
Весела Илиянова Петрова |
|
|
ГЕРБ-СДС |
с. Белица |
|
Член |
Елена Ангелова Янчева |
|
|
ГЕРБ-СДС |
с. Белица |
|
Член |
Галина Митрева Агова |
|
|
ОП |
с. Белица |
|
Член |
Георги Тенев Узунов |
|
|
БСП |
с. Белица |
|
Член |
Недялка Здравкова Слънкова |
|
|
Воля |
с. Георги Добрево |
7 |
Председател |
Грозьо Георгиев Грозев |
|
|
ОП |
с. Георги Добрево |
|
Зам. председател |
Мирослава Тенчева Митева |
|
|
ГЕРБ-СДС |
с. Георги Добрево |
|
Секретар |
Петър Тенев Добрев |
|
|
БСП |
с. Георги Добрево |
|
Член |
Татяна Милчева Колева |
|
|
ГЕРБ-СДС |
с. Георги Добрево |
|
Член |
Сабахтин Сюлейман Осман |
|
|
ДПС |
с. Георги Добрево |
|
Член |
Димитър Иванов Гюдженов |
|
|
БСП |
с. Георги Добрево |
|
Член |
Христо Петров Христакев |
|
|
Воля |
с. Йерусалимово |
7 |
Председател |
Галина Иванова Тодорова |
|
|
Воля |
с. Йерусалимово |
|
Зам. председател |
Северина Синчецова Кирилова |
|
|
ГЕРБ-СДС |
с. Йерусалимово |
|
Секретар |
Живка Георгиева Колева |
|
|
БСП |
с. Йерусалимово |
|
Член |
Елена Димитрова Желева |
|
|
ГЕРБ-СДС |
с. Йерусалимово |
|
Член |
Петя Руменова Желязкова |
|
|
ОП |
с. Йерусалимово |
|
Член |
Стайко Кръстев Стайков |
|
|
ДПС |
с. Йерусалимово |
|
Член |
Иванка Йорданова Колева |
|
|
БСП |
с. Малко градище |
7 |
Председател |
Василка Славчева Боримечева |
|
|
ГЕРБ-СДС |
с. Малко градище |
|
Зам. председател |
Илиян Николов Бамбалов |
|
|
БСП |
с. Малко градище |
|
Секретар |
Нина Стоичкова Прухлева |
|
|
ДПС |
с. Малко градище |
|
Член |
Донка Иванова Камберова |
|
|
ГЕРБ-СДС |
с. Малко градище |
|
Член |
Мария Димитрова Трифонова |
|
|
ОП |
с. Малко градище |
|
Член |
Веселинка Георгиева Кацарска |
|
|
БСП |
с. Малко градище |
|
Член |
Елена Иванова Димова |
|
|
Воля |
с. Вълче поле |
7 |
Председател |
Мариана Димитрова Паскалева |
|
|
ОП |
с. Вълче поле |
|
Зам. председател |
Мария Иванова Янакиева |
|
|
ГЕРБ-СДС |
с. Вълче поле |
|
Секретар |
Петър Ангелов Линев |
|
|
БСП |
с. Вълче поле |
|
Член |
Мария Петрова Николова |
|
|
ГЕРБ-СДС |
с. Вълче поле |
|
Член |
Димитрина Павлова Костадинова |
|
|
ДПС |
с. Вълче поле |
|
Член |
Добринка Янева Павлова |
|
|
БСП |
с. Вълче поле |
|
Член |
Мария Димова Димитрова |
|
|
Воля |
с. Дъбовец |
7 |
Председател |
Димитър Пеев Пеев |
|
|
БСП |
с. Дъбовец |
|
Зам. председател |
Митра Стойчева Павлова |
|
|
ГЕРБ-СДС |
с. Дъбовец |
|
Секретар |
Димо Петров Димов |
|
|
ДПС |
с. Дъбовец |
|
Член |
Христоз Иванов Пеев |
|
|
ОП |
с. Дъбовец |
|
Член |
Георги Иванов Дамянов |
|
|
БСП |
с. Дъбовец |
|
Член |
Ставри Георгиев Ставрев |
|
|
Воля |
с. Дъбовец |
|
Член |
Чона Апостолова Илчева |
|
|
Воля |
с. Оряхово |
7 |
Председател |
Жанета Георгиева Борисова |
|
|
БСП |
с. Оряхово |
|
Зам. председател |
Станиела Костова Атанасова |
|
|
ДПС |
с. Оряхово |
|
Секретар |
Димитринка Делчева Янкова |
|
|
ГЕРБ-СДС |
с. Оряхово |
|
Член |
Георги Николаев Георгиев |
|
|
ГЕРБ-СДС |
с. Оряхово |
|
Член |
Недялко Костадинов Тодоров |
|
|
ОП |
с. Оряхово |
|
Член |
Райна Георгиева Иванова |
|
|
ОП |
с. Оряхово |
|
Член |
Тихомир Любенов Илиев |
|
|
Воля |
с. Васково |
7 |
Председател |
Елена Благомирова Марковска |
|
|
ДПС |
с. Васково |
|
Зам. председател |
Матю Илиев Матев |
|
|
БСП |
с. Васково |
|
Секретар |
Стамен Николов Табаков |
|
|
ГЕРБ-СДС |
с. Васково |
|
Член |
Ана Благоева Иванова |
|
|
ГЕРБ-СДС |
с. Васково |
|
Член |
Радослав Митков Шидеров |
|
|
ОП |
с. Васково |
|
Член |
Минка Юлиянова Асенова |
|
|
БСП |
с. Васково |
|
Член |
Донка Накова Иванова |
|
|
Воля |
Утвърждава списъка на резервните членове на секционните избирателни комисии /СИК/ за изборите за народни представители на 04.04.2021 г. в община Любимец, както следва:
Резервни членове:
ИМЕ, ПРЕЗИМЕ, ФАМИЛИЯ |
ЕГН |
ПАРТИЯ |
ТЕЛЕФОН |
Мария Иванова Янчева |
|
ППГЕРБ |
|
Елена Михайлова Филева |
|
ППГЕРБ |
|
Христо Димитров Костов |
|
ППГЕРБ |
|
Иван Пенков Русев |
|
ППГЕРБ |
|
Светослава Василева Иванова |
|
ППГЕРБ |
|
Светлана Ангелова Илиева |
|
ППГЕРБ |
|
Албена Манолова Христозова |
|
ППГЕРБ |
|
Величка Станкова Дойчева |
|
ППГЕРБ |
|
Митра Димитрова Христова |
|
ППГЕРБ |
|
Валентин Иванов Расоков |
|
ППГЕРБ |
|
Ангел Здравков Колев |
|
ППГЕРБ |
|
Севдие Осман Сали |
|
ДПС |
|
Асие Юсеин Димитрова |
|
ДПС |
|
Ангел Славов Славов |
|
ДПС |
|
Любка Иванова Гешева |
|
ДПС |
|
Валентин Ангелов Савов |
|
ДПС |
|
Димитринка Милчева Колева |
|
ДПС |
|
Иванка Ангелова Караманова |
|
БСП |
|
Петронка Пашинова Балашева |
|
БСП |
|
Иван Вълканов Расоков |
|
ОП |
|
Иванка Радева Митева |
|
ОП |
|
Решението на РИК29-Хасково, подлежи на обжалване в тридневен срок пред ЦИК, по реда на чл.73 ал.1 от ИК.
Зам. председател: Ангел Панчев Ангелов
Секретар: Лейла Айнур Елмаз
* Публикувано на 26.02.2021 в 18:18 часа
относно: определяне на приемно време на комисията
относно: замени на членове на СИК в изборния ден.
относно: Произнасяне по жалба от адв. Тодор Димитров Топалов, действащ в качеството му на пълномощник на КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ -ОБЕДИНЕНИЕ“ за нарушения на изборния процес при гласуване с придружител в избирателна секция № 15, находяща се в Община Хасково